Skip to main content

Genellikle büyük oda olarak bilinen oturma odası, evin her zaman misafirlere sergilenen bir alanıdır. Ve bir aydınlatma armatüründen daha çok modern sanata benzeyen cesur bir tasarıma sahip bir avize için daha iyi bir yer yoktur.

Salon avizeleri ev ortamında en sık ve en uzun süre kullanılan eşyalardan biri olacağı için yüksek sıcaklıktaki ampullerden kaynaklanabilecek yanma ve erimelere karşı dayanıklı olmalıdır. – Salon avize seçiminde metal, porselen veya cam malzemelerin olması mantıklı bir adımdır.

Kusursuz bir avize tercihi hem işlevsel hem de dekoratif özelliklere sahip olmalıdır. Ortamı yeterince aydınlatan bir avizenin tasarım detayları çevre ile bütünleşecek türden olup, dekorasyonda cazibe yaratırken, sizi ortama ait hissettirecektir.

Bu nedenle avize seçerken ürünlerin dekoratif hatlarına dikkat etmenizi öneririz. Ancak elbette buna dikkat ederken malzeme kalitesini ve işlevselliğini de göz ardı etmemelisiniz. Tüm bu noktaların bir araya geldiği salon avizeleri eviniz için en mükemmel seçenek olacaktır.